Klimatyzator ścienny serii WXS SILVER charakteryzuje się stylowym wzornictwem. Cechą charakterystyczną tego modelu jest jego srebrny kolor który podkreśla jego unikatowość na tle innych klimatyzatorów ściennych. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego dającego połysk sprawi że urządzenie spełni oczekiwania osób szukających czegoś więcej jak tylko wysokiej klasy urządzenia z dużą ilością dodatkowych funkcji.

Klimatyzator ścienny jest wyposażony w jonizator plazmowy który dba o odpowiedni poziom jonizacji cząstek powietrza dając widoczną poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu. Poprawie komfortu służy również nawiew powietrza e-Flow 3D, który pozwala na sterowanie przepływającym powietrzem w kilku płaszczyznach bez konieczności bezpośredniego sięgania do urządzenia i ręcznego ustawiania kierunków nawiewu. Standardowo klimatyzator wyposażony jest w filtr PM 2.5 oraz filtr 3F. Zastosowanie hydrofilowych złotych lameli poprawia efektywność wymiany ciepła oraz chroni lamele wymiennika klimatyzatora przed działaniem agresywnych czynników występujących w otoczeniu.

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A++ w trybie chłodzenia co ma znaczący wpływ na zużycie prądu, które jest bardzo niskie. Zastosowany w urządzeniu czynnik chłodniczy R32 jest ekologiczny a świadczyć o tym może jego współczynnik GWP który wynosi 675.

Standardowo klimatyzator wyposażony w budowany moduł WIFI co sprawia że sterowanie urządzeniem może odbywać się za pośrednictwem telefonu komórkowego lub tabletu dzięki bardzo prostej oraz intuicyjnej aplikacji dostępnej dla telefonów z systemem Android oraz IOS.

  • 3,55 kW / 3,61 kW –
  • 5,3 kW / 5,6 kW –